Kardiotokografy (KTG)

Aparat KTG to niezbędne narzędzie ginekologów i położnych. KTG w ciąży pozwala na wykonywanie takich badań jak: monitorowanie tętna płodu (ASP), czynności skurczowej mięśnia macicy oraz ruchów płodu. Oferowane przez nas aparaty KTG to sprzęt najwyższej jakości z przeznaczeniem do użytkowania w profesjonalnych badaniach ginekologicznych i położniczych.

Ultrasonografy (USG)

Ultrasonograf wykorzystuje do obrazowania wnętrza ciała fale akustyczne o wysokiej częstotliwości, które nie są słyszalne dla człowieka. Ich wnikanie jest bezbolesne, a rozchodzenie nie uszkadza komórek. Badanie ultrasonograficzne to podstawowa, a zarazem skuteczna metoda diagnostyczna. Na podstawie wyników uzyskanych z USG, podejmuje się decyzje o profilaktyce, leczeniu czy zmianie terapii.

Monitry pacjenta (Kardiomonitory)

Kardiomonitory to urządzenia pozwalające na monitorowanie podstawowych funkcji życiowych pacjenta w placówce medycznej, w domu czy nawet w trakcie transportu. Kardiomonitory wykorzystywane są na co dzień na szpitalnych oddziałach i w salach operacyjnych. Kompaktowe czy przenośne kardiomonitory służą z kolei w ratownictwie medycznym czy w domowym nadzorze pacjenta.