Nasza firma powstała w związku z ogromnym zapotrzebowaniem rynku na najwyższej jakości diagnostyczny sprzęt medyczny. 

Firma MEDSONIC jest autoryzowanym dystrybutorem ultranowoczesnego sprzętu medycznego, w tym przenośnych i stacjonarnych aparatów ultrasonograficznych Sonoscape, aparatów EKG, aparatów KTG oraz Monitorów Pacjenta niemieckiej firmy Medical Econet. 

Nasz zespól współpracowników składa się ze specjalistów, którzy od lat pracowali w znanych polskich firmach i przedstawicielstwach światowych producentów urządzeń medycznych. 

Nasze doświadczenie pozwoliło nam skompletować ofertę niezawodnego i atrakcyjnego sprzętu medycznego do diagnostyki, który spełni Państwa oczekiwana. 

Oferta naszej firmy zawiera wysokiej klasy aparaturę ultrasonograficzną firmy Sonoscape, aparaturę monitorującą oraz szeroką gamę aparatów przenośnych czołowego producenta USG, przeznaczonych zarówno dla prywatnej praktyki, jak i do jednostek publicznej służby zdrowia. Proponowane przez nas urządzenia są nie tylko najwyższej jakości, ale oferują niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości, przez co stają się dostępne dla każdej przychodni i prywatnej praktyki lekarskiej.

 

OFERTA NASZEJ FIRMY ZAWIERA NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT MEDYCZNY: 

  • Ultrasonografy
  • Kardiotokografy
  • Aparaty EKG
  • Monitory pacjenta
  • Defibrylatory
  • Aparaty RTG 

oraz materiały eksploatacyjne wykorzystywane w bieżącej działalności, przeznaczone zarówno dla prywatnej praktyki jak i dla jednostek publicznej służby zdrowia.

Proponowane przez nas urządzenia są nie tylko najwyższej jakości, ale posiadają również bardzo korzystnie skalkulowane ceny, przez co stają się dostępnymi dla nieomal każdej praktyki.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat jakości CE, wymagany w krajach Unii Europejskiej.

MEDSONIC zapewnia swoim Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych.

Wszystkie urządzenia medyczne mogą być nabyte w systemie leasingu operacyjnego, finansowego lub kredytu bankowego. Współpracujemy w tym zakresie z czołowymi polskimi instytucjami finansowymi, które oferują najbardziej korzystne formy finansowania zakupu aparatury.

Zapewniamy naszym Klientom szkolenia z zakresu ultrasonografii na kursach prowadzonych przez wybitnych polskich specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czeka na Państwa wiele atrakcyjnych promocji.